Válaszra vár

Utasváró telepítési kérés

Tisztelt Ugyintezo!

A XVI. kerulet Gyorgy utcai buszmegallokba szeretnem, ha esotetot telepitenenek (2 db megallo egymassal szemben). Onokhoz tartozik ez a kerdes?

A jardak eleg szelesnek tunnek a tetovel rendelkezo megallo telepitesehez. Csatolok egy ma reggeli kepet az egyik megallorol.

Udvozlettel,

Sipos Gergely

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, György u. 1

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    Megvizsgáljuk és mérlegelni fogjuk, hogy a helyszíni adottságok, engedélyek és egyéb feltételek alapján látunk-e lehetőséget utasváró építésére.

    Tisztele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Sipos Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Budaörsi út / Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Irhás árok (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére