Megoldásra vár

Kátyú

9. kerületben a Viola - Tűzoltó utca sarkán hatalmas kátyú van, mely nem csak az autót használókra és gépjárművükre jelent veszélyt, de a gyalogosokra is.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 31

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 134382 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Tűzoltó u – Viola u. csomópontban észlelt útpálya burkolat szakaszerű helyreállításra a szerződött vállalko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Humpók Alexandra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú kijavítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ladi Tomi
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fegyvergyár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedő aszfalt+kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gát utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra előtt kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére