Megoldatlan

Csatornázási Művek feliratú akna fedlap megsüllyedt

Anonim Járókelő

Csatornázási Művek feliratú akna fedlap megsüllyedt balesetveszélyesen a III. ker. Varsa utca 12 előtti parkolóban

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Varsa u. 12

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Az összes fedlap süllyedt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Hamvas Béla sétány (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére