Válaszra vár

Jelzőlámpát kitakaró tábla

A parkolási zóna tábla kitakarja a jelzőlámpát, így az csak későn észlelhető az érkező gépkocsi vezetője számára.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 171

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Bejelentő! Tájékoztatom, hogy az Ön által jelezett probléma az Óbudai parkolási Kft hatáskörébe tartozik, ezért a bejelentését egyidejűleg megküldtem...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött korlát az árok partján

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pokol Zoltán
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Testvérhegyi lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált poller helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Polgár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére