Válaszra vár

Illegális járdán/zöldfelületen parkolás

Tisztelt Illetékes!

A Reitter Ferenc utca 27. előtt évtizedek óta illegálisan parkolónak használják a járdát és a növénykazettát.

Kérem, hogy telepítsék vissza a letarolt növényzetet a zöldfelületre, ültessenek ide 1-2 fát, és védjék meg fizikai akadállyal a járdát és a növényzetet. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 27

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerület Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy jelezték a BKM Nonprofit Zrt. FŐKERT Divíziója részére, kérve az intézkedést.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált utcabútor (pad)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére