Megoldott

Elhagyott Ford

Kérem az ill. értesítését. Popieluszko 19, Csepel.
https://www.google.com/maps/@47.4301691,19.0807923,3a,25.7y,163.33h,85.24t/data=!3m6!1e1!3m4!1siacFo1o4CaZs9ojtXjSAVw!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Popieluszko utca 19

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Bejelentő visszajelzése alapján
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elvitték, megoldva. Köszi szépen.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük bejelentését! Tájékoztatom, hogy a gépjárművet nyilvántartásba vettük, az elszállítások folyamatban vannak. Türelmét és megértését köszönjük!
    Köszönettel:
    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkorm...
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nem Nemis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat a Tejút parknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Rakéta utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére