Megoldásra vár

Sérült pad

Kérem az ill. értesítését a pad javítása/cseréje miatt.
Téglaégető u. 7, Pesterzsébet.
https://www.google.com/maps/@47.4329141,19.0928168,3a,36.9y,304.44h,72.94t/data=!3m6!1e1!3m4!1s2lul8c2waJRslHqbtBm86A!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Téglaégető u. 7

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést!
    A 1203 Budapest, Téglaégető utca 7. számnál található pad balesetveszélyes, javítása nem lehetséges.
    Az elbontásáról a Szociális Foglalkoztató gondoskodi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Letört, fennakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Eperjes utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidőlt léckerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Szemét az út mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Közműhelytelep utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére