Megoldott

Beteg, veszélyes fa

Betegnek tűnő, odvas, veszélyes fa a járda mentén.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, 1121 Árnyas út 3b és az Ybl-villa hásó kapuja között

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A gallyazást elvégezték, amennyiben romlik a fa állapota, kivágják-jelenleg nem indokolt.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    A fa súlycsökkentő gallyazását elvégeztük.
    Figyeljük a további állapotváltozását és ha kell elvégezzük a szükséges faápolási munkálatokat.

    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgárm
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Egyed Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült, kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszakadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Miklós
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére