Megoldott

Tűzcsap

Anonim Járókelő

Sérült, folyik

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafok kocsiszín

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Hozzászóló visszajelzése alapján.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bocskai út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Víz szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Telekes utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére