Megoldatlan

Rossz járda

Nehezen megközelíthető a csomagautomata. Az automata az épület melletti járdára lett helyezve, a járdából csak egy harminc centis sáv maradt az automata előtt. Oda is nehéz bemenni, mert a járda rettenetesen töredezett és a fa tősarjai is akadályt képeznek.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az automaták áthelyezése is megfontolandó, illetve a járdát kellene javítani körbe a rendelő körül.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járhatatlan járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    515. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Eltűnt tipegőkövek nyomában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére