Megoldásra vár

Elhagyott roncs

Elhagyott roncs autó áll a zöldfelületen.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 57/2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Még ott van.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentésére válaszul tájékoztatom, hogy Rákosmente Önkormányzatának közterület-felügyelete helyszíni ellenőrzést tartott a bejelentésben szereplő helyszínen. A tárgyi gépjármű e...
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Közterület használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vida Ferenc
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Nápoly utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hetek óta az utcán álló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bánya Part (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére