Megoldott

Teljes útszélességű kátyú

Anonim Járókelő

Tűzoltó u. 27/B-nél teljes szélességben széttöredező útburkolat. Biciklivel életveszélyes áthaladni rajta.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Tűzoltó u. 36

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    hozzászólás alapján
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldva :)
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 134247 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Tűzoltó u. 27. sz. előtt töredezett burkolat szakszerű helyreállítására a szerződött vállalkozó felé intézke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú kijavítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ladi Tomi
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fegyvergyár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedő aszfalt+kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gát utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra előtt kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére