Megoldásra vár

Rendszám nélküli Renault

Kérem az ill. értesítését.
Rákóczi 186. magasságában Csepelen.
https://www.google.com/maps/@47.4181366,19.062745,3a,15.2y,158.54h,87.99t/data=!3m6!1e1!3m4!1sQUm_oneVVqRKHw-tRB2Fqw!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc út 186

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csepel Közterület-felügyelet Csepel Közterület-felügyelet hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük bejelentését! Tájékoztatom, hogy Felügyeletünk jelenleg - technikai okok miatt - nem szállíttat el gépjárművet. A gépjárművet nyilvántartásba vettük, a technikai okok megszüntetése után koll...
  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elhagyott teherautó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nem Nemis
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Seat a Tejút parknál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Rakéta utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére