Válaszra vár

Rakodóhely hiánya

FRISSÍTÉS: 2024.02.25.
Bejelentő észrevétele: "Tisztelt Budapest Közút!
Amennyiben a járda nem bírja el a teherautók súlyát, talán érdemes lenne pótolni a pollereket végig az út szélén. A fotó február 7-én készült."

-----------

Tisztelt Budapest Közút!
A Kálvin tér 4-es metróval összefüggó átalakításakor sajnálatos módon nem terveztek kellő mennyiségű rakodóhelyet a tér különböző pontjaira, ezért a villamosmegálló peronjával párhuzamosan a Vámház körúti kerékpársávon parkolnak nonstop a teherautók. Ahogy a fotó is mutatja, hely éppenséggel elegendő van ahhoz, hogy az úttest szélével párhuzamosan a járdán, a folyókasor és a körút közötti sávon legyen 2 hely kialakítva.
Mivel ez egy hosszú évek óta fennálló probléma, ami a reggeli és délutáni csúcsidőt is érinti, itt az ideje megoldani.
Visszajelzésüket és intézkedésüket várva.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kálvin tér 1

Hozzászólások

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Schneider Géza megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Budapest Közút! A Kálvin tér 4-es metróval összefüggó átalakításakor sajnálatos módon nem terveztek kellő mennyiségű rakodóhelyet a tér különböző pontjaira, ezért a villamosmegálló peronjával párhuzamosan a Vámház körúti kerékpársávon parkolnak nonstop a teherautók. Ahogy a fotó is mutatja, hely...

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Budapest Közút!
    Amennyiben a járda nem bírja el a teherautók súlyát, talán érdemes lenne pótolni a pollereket végig az út szélén. A fotó február 7-én készült.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "V. kerület Belváros-Lipótváros Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A 1053 Kálvin tér 1. szám előtti területen egy széles járdafelület van kialakítva, ahol a téren található kereskedelmi egységek kitelepült étkezőhelyei találhatóak.

    A járdafelü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére