Megoldott

Kopott pad

Tisztelt JCDecaux!
A Karolina úti buszmegállóban lévő pad erősen kopott.
Kérem lehetőségükhöz mérten cserélni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Tétényi út 3b

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Pálmai Viktor
    Raktári adatkezelő| Warehouse data manager
    JCDecaux - Műszak | Techn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Budaörsi út / Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás ülőke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Irhás árok (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: JCDecaux
    Újbuda-központ M (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére