Megoldott

Széttört fedlap

Tisztelt Telekom!
Az Ajnácskő utcában a buszállomás mellett lévő Matávos fedlap teteje feltört.
Kérem javítását!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hamzsabégi út 55

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fegyvernek utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Billegő fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére