Megoldott

Töredezett fedlap

Tisztelt Telekom!
Az Ajnácskő utcában a buszmegálló előtt lévő Matávos fedlappár egyik eleme töredezett, illetve mintha lejjebb lenne a járdánál.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Ajnácskő utca

Hozzászólások

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Képes, köszönöm szép lett!
  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Háromszék utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lógó kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vadon utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére