Megoldásra vár

3 fa pótlása

A 3 újonnan ültetett fa 2019-ben még élt, viszont 2022-ben már mind meghalt és kivágták. Pótlásuk a mai napig nem történt meg. Kérem legyenek szívesek pótolni őket. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Boglár utca

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Fantasztikus...
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jelzését igénylistában rögzítettük. Jelenleg kizárólag az élet-és balesetveszélyes esetekben áll módunkban eljárni.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált fitnesz park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O J
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kaszásdülő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére