Megoldott

Kint felejtett szalagozás a Hárs-hegyen

Anonim Járókelő

A csatolt térképen jelölt útszakaszon rengeteg piros-fehér szalag van a fákra kötözve. Valószínűleg valami túra, vagy futóverseny útvonalát jelölték, de utána le kellett volna szedni ezeket. Ráadásul nem csak elszórtan vannak, hanem az elágazásnál több, mint 10 szalag van. Kérem eltávolítani őket (a legjobb, ha a szervező tenné meg, aki kint hagyta).

Probléma helyszíne
GXP4+W2 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a jelzést, beszedtük az ismeretlenek által kihelyezett jelzéseket.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás egyesületi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt ismertető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Melinda Szi
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hét-lyuk zsomboly, 2094 (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére