Megoldott

Kidőlt fák a Hárs-hegy északi oldalában a turistaúton

Anonim Járókelő

A csatolt térképen jelölt helyeken több kidőlt fa is van. Kérem azokat eltávolítani a turistautakról.
Köszönöm

Probléma helyszíne
GXP4+M4 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilisi Parkerdő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A probléma megoldva.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Köszönjük a jelzést ezen a héten intézkedünk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért ne lehetne kidőlt fa egy erdőben, főleg egy tájvédelmi körzetben?
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Pilisi Parkerdő"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rozsdás egyesületi tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Dayka Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt ismertető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Melinda Szi
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hét-lyuk zsomboly, 2094 (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére