Megoldatlan

Beszakadó útkereszteződés

Sziasztok!

A 14. kerület Ilka utca, Semsey Andor utca kereszteződés útburkolata jelentósen megsűllyedt.
Bármelyik irányból is érkezik akutó biztosn belehehajt, és előb utóbb be fog szakadni.

Köszi a munkátokat!

Üdv.: Gábor

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ilka u. 24

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Bereczki Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felni és gumigyilkos kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére