Megoldásra vár

Kén utca

Anonim Járókelő

IX. Kén utca bazaltkockás részének van esetleg terv felújításra aszfalt útra?
Ha nem akkor a hiányzó kockákat lehetne e pótolni?

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kén utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hivatkozva a 134102 számú bejelentésre tájékoztatom, hogy Bp. IX. ker. Kén u. a Gubacsi u. - Külső Mester u. között a nagy teherforgalommal igénybevett szakasz teljes felújítására
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem jött válasz
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hatalmas kátyú kijavítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ladi Tomi
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Fegyvergyár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Süllyedő aszfalt+kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Gát utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zebra előtt kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Vágóhíd utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére