Megoldatlan

faültetés lehetséges?

IX. Timót utca sarkára lehetséges e faültetés?
Ha igen kérnénk párat.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Timót utca

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Csatoltan küldjük válaszunkat a 00134100 számú bejelentésre.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Laczkó Lórántné
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Ferencvárosi Polgárm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tavaly levágott fáágak a járda mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Fék utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kidőlt ismertető tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Melinda Szi
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    Hét-lyuk zsomboly, 2094 (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére