Válaszra vár

Sötét az utca ezen része

FRISSÍTÉS: 2023.12.21.
A BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

-----

A képen látható lámpa nem működik és más kiépített világítás nincs az utca ezen részén és nagyon nagy a sötétség. A képen látható lámpát kellene üzembehelyezni. Intézkedésüket köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Római Kalandpark

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A képen látható lámpa nem működik és más kiépített világítás nincs az utca ezen részén és nagyon nagy a sötétség. A képen látható lámpát kellene üzembehelyezni. Intézkedésüket köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.12.21. A BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe t...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Oszlop a kidőlés szélén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére