Megoldott

Sok cigicsikk a buszmegállóban

Anonim Járókelő

Kérem az Ősz utca (Újpest-városkapu felé) buszmegállóban a cigarettacsikkek összesöprését.
Nem a szemetes van teli és nem annak az ürítése szükséges, hanem a lebetonozott buszmegállóban szétszórt csikkek felseprése.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ősz utca

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltakarították, köszönjük!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét útszél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Keller László
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fenyők az örökkévalóságnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lónyay utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nehru park kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére