Megoldásra vár

Évek óta nincs folytatás

Anonim Járókelő

Frissítés: 2023.12.20.
A Közút válasza: Az AUCHAN-hoz tartozik az út befejezése.
____________

A Graphisoft és az Auchan között az Ángel Sanz Briz útról elkezdtek évekkel ezelőtt (kb 2018-ban) egy leágazást csinálni az Auchan-parkolójába, de nem fejezték be. Látszólag minden megvan, csak a parkolóba vezető út hiányzik, így a sávok le vannak kerítve forgalmi terelőkkel, melyeknek sajnos gyakran nekihajtanak. Több tábla és felfestés is tévesen jelzi (van olyan tábla amiről már leáztak a takarások), hogy le lehet kanyarodni az Ángel Sanz Briz útról. Mikor várható a kivitelezés befejezése? Ha belátható időn belül nem fejezik be, mikor várható a megtévesztő felfestés és táblák eltávolítása? Köszönöm válaszukat és munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ángel Sanz Briz út 13

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést belső szabályunk értelmében "Megoldásra vár"-ra tettem, mert még nincs 1 éves. Ha egy év múlva sem oldódik meg a probléma, akkor lezárjuk megoldatlanként.
    A Járókelő csapatának nevében:...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem hiszem, hogy valaha is megcsinálják, de mi megpróbáltuk. Lezárható megoldatlannak.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönettel megkaptuk levelét!

    A csomópont befejezése a parkolónkban tervezett fejlesztésekhez kapcsolódóan történhet meg. Ezek előkészítése folyamatban van, várható idejükr
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "2023.12.20. A Közút válasza: Az AUCHAN-hoz tartozik az út befejezése. ____________ A Graphisoft és az Auchan között az Ángel Sanz Briz útról elkezdtek évekkel ezelőtt (kb 2018-ban) egy leágazást csinálni az Auchan-parkolójába, de nem fejezték be. Látszólag minden megvan, csak a parkolóba vezető út hiányzik, így a s...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Auchan"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek, de szerintem teljesen felesleges ez a bejáró. Nincs akkora forgalom, ami igényelné a lefordulás lehetőségét.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére