Megoldott

Forglomtól elzárt terület nagyon elhanyagolt

Anonim Járókelő

A jelzett helyen a forgalomtól elzárt területen nagy a kosz, gyom és sok az egyéb hulladék. Már elkezdtek kisebb cserjék is kinőni az útból és a koszból. Kérem, hogy tisztítsák meg! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 88

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosab...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kitakarították. Lezárható megoldottnak. Köszönöm!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hányások az aluljáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Csobánka tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére