Megoldott

Gaz és szemét (folytatás)

Bár "megoldva" jelzést kapott az ügy, de a fotók alapján egyáltalán nincs megoldva. 2-3 méteres gaz (parlagfű) és akáchajtások szépítik a területet. Egyszer kellene rendbe tenni, azután már géppel nyírható lenne. A bickiliúton lucskos falevek vastagon, ami nem csak csúnya de balesetveszélyes is. Lapát, serpű dolga volna az egész.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentő fényképe
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    A felhasználó fotója.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járda meg tiszta.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram!

    Tárgyban 2013.07.22-én megfogalmazott válaszomat megismételem:

    "Tájékoztatom, hogy a beküldött fényképfelvételeken szereplő helyszínek fenntartása nem tartozik önkormányzatunkhoz.
    A j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megfáradt szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére