Megoldott

Dayka Gábor utca buszmegálló összefirkálva

Anonim Járókelő

A Dayka Gábor utca buszmegálló üvegfalát összefirkálták.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dayka Gábor utca

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    JCDecaux Hungary Zrt. visszajelzése alapján
  • JCDecaux Hungary Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő,
    kollégáink letakarították a várót.
    Üdvözlettel:
    Ádám GALAMBOS
    Supervisor
    JCDecaux - Műszak | Technical
    24 Gubacsi street – 1097 Budapest – Hungary
    Mobile : 36 (30) 638-7851
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Graffitis megállók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: JCDecaux
    Szüret utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére