Megoldott

Elferdült oszlop a járdán

1223 Bíbic u. 8/B C épület előtti járdán egy elferdült oszlop található. Feltehetően neki tolatott egy gépjármű.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Pógyor István u 2

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatjuk Önöket, hogy a tárgyi bejelentésben szereplő oszlop pótlása megtörtént.

    Üdvözlettel:

    Hellebrandt Zsuzsanna
    mélyépítési ügyintéző

    [BT logó2]

    Budafok-Tétény Bud
    ...
  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A bejelentésben szereplő parkolásgátló oszlop javítását/cseréjét
    megrendeljük, kapacitásaink függvényében igyekszünk mielőbb elvégezni a
    munkát.

    *Üdvözlettel:*

    * Hellebrandt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata

  • Homola Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ottmaradt oszloptartók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Kereszt utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    rosszul felszerelt parkolásgátlók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok-Tétény Önkormányzata
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem tud kikanyarodni

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére