Megoldott

Folyik a tűzcsap

13. Ker, Bulcsú utca Váci ut sarkon lévő tűzcsap folyik

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1306-Váci út-Bulcsú utca

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Fekete János hozzászólása alapján
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    FKF vizet vett róla az út tisztításhoz, elzárva.
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Fejős Tibor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Itt felejtett bólyák.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ilka utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elzáró fedlap hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Vecsés út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére