Megoldott

Kidőlt jelzőlámpa

Anonim Járókelő

Ferihegy C porta mellett (Ferihegy vasútállomás buszmegállóhoz közel, város felé irányba) a vasúti átjáró jelzőlámpa ki van dőlve. Kérjük javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Budapest

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!:)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Rekord gyorsan megjavították, köszönjük!
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 133941 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fénysorompó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Vaspálya utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rongált pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Rákosrendező (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére