Megoldásra vár

Hiányos macskaköves út a Lajos utcában

Hiányos és több helyen is már balesetveszélyes (autósoknak és gyalogosoknak egyaránt) a macskaköves út a Lajos utca és a Zichy utca kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Lajos u. 160-162-3. em

Hozzászólások

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Státusz: Lezárt, megoldott
    Tisztelt Járókelő! Tájékoztatjuk, hogy jelzését igénylistában rögzítettük. A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött korlát az árok partján

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pokol Zoltán
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Testvérhegyi lejtő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált poller helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Polgár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére