Válaszra vár

Járdát benőtte a növényzet

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő járdaszakaszon sajnos nem lehet közlekedni, mivel azt benövi a növényzet.

Kérjük az Illetékest, hogy vágja meg a növényzetet, hogy a járda használható legyen!

Pontos helyszín:
47.5186957772352, 19.03901279347949

Probléma helyszíne
G29Q+9J Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt még soha nem láttam senkit se sétálni :D
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ferde fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Anna utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére