Megoldásra vár

Rongált utastájékoztatók

Anonim Járókelő

A Batthyány téri M2 lejáratban lévő összes utastájékoztató rongált, matricás, illetve sok esetben már kifakult, töredezett.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az utastájékoztatók állapotát, és amennyiben van rá mód, tisztítsa is meg őket, mert vastagon áll rajtuk a mocsok.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér H

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamit alkottak, de még mindig az mozgólépcső feletti és a peronon lévő táblák elég rosszul festenek
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0052691/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00133925

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a bejelenté
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Firkált HÉV

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét és undorító kárpitok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Batthyány tér M+H (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére