Megoldásra vár

30-as zóna a Királyok útja végében

FRISSÍTÉS 2024.02.09.

Budapest Közút válasza:
"A Királyok útja Barát-patak és Pünkösdfürdő utca közötti szakasza már nem a Budapest Közút kezelésében áll, hanem a III. kerületi Önkormányzatéban.

Véleményünk szerint a Királyok útja megkeresésben említett Barát-patak és Hadrianus utca közötti szakasz már kisforgalmú, célforgalom jellegű forgalmat bonyolít le így, amennyiben a kerületi Önkormányzat úgy dönt, akkor előkészíttetheti ezen részre 30 km/órás csökkentett sebességű zóna bevezetését. Társaságunk operatív forgalomtechnikai kezelőként ennek bevezetése ellen előzetesen nem emel kifogást."

---

Jó lenne, ha itt 30-as övezet kerülne kialakításra, mivel az 50 itt nagyon sok. Rengetegen mennek le a Dunaparta itt és nincsen járda. Kérem vizsgálják meg a kialakítás lehetőségét. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 315

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy a Királyok útja, Barát-patak u. és Hadrianus u. közötti szakaszára vonatkozó javaslata támogatható, az ügyben Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelete i...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Jó lenne, ha itt 30-as övezet kerülne kialakításra, mivel az 50 itt nagyon sok. Rengetegen mennek le a Dunaparta itt és nincsen járda. Kérem vizsgálják meg a kialakítás lehetőségét. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2024.02.09. Budapest Közút válasza: "A Királyok útja Barát-patak és Pünkösdfürdő utca közötti szakasza már ne...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    Hivatkozva a 133907-es számú bejelentésre, a következő választ adjuk:

    A Királyok útja Barát-patak és Pünkösdfürdő utca közötti szakasza már nem a Budapest Közút kezelésében
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldfelületre parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére