Megoldott

Kerékpárúton megsüllyedt Telekom

Anonim Járókelő

XIII. Jászai Mari tér 6 szemben félig a kerékpárútban egy Telekomos fedlappár megsüllyedt . Kérjük javítását mielőtt egy cangás nagyot perecel . Köszönjük szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jászai Mari tér 6

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fedlap közepe hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére