Megoldott

Kibelezett világítás

Közvetlenül a Gellért-hegyi vízesés feletti útvonalon (a térképen pontosan megjelölve) kibeleztek egy világítótestet. Kérem, javítsák meg. Egyúttal érdemes lenne átvizsgálni a teljes hegyet, mert itt-ott számos lámpa működésképtelen.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Szent Gellért rkp. 16

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társa...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leesett szerelőajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére