Megoldott

Kátyú

Széles és mély kátyú van a parkoló autók miatt szűk út közepén. Ráadásul a kereszteződés közelsége miatt még balesetveszélyes is.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Mészáros József u. 8

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Juhász -Cserhalmi Krisztina !

    A kátyú javítása megtörtént.
  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Juhász-Cserhalmi Krisztina !

    Bejelentését továbbítottuk a Kerületgazda Szolgáltató Szervezetnek, hogy intézkedjenek a kátyú javításáról.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Juhász-Cserhalmi Krisztina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Kifagyott az aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Felsőmalom utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hatalmas kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Iszlai Lehel
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Budapesti út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére