Megoldatlan

Kidöntött pollerek

FRISSÍTÉS: 2024.03.06

A JGK válasza:
,,A JGK Zrt. nem használ ilyen oszlopot, mit ahogy a BP Közút sem. Amennyiben illegálisan lett kihelyezve, úgy a Hatósági Ügyosztály határozata alapján eltávolítjuk ezen oszlopokat. Javasoljuk intézkedésre a panaszt áttenni az Önkormányzatra."

-----

Bródy Sándor utca 15-nél kidöntötték, kilapították a parkolóban lévő elhajló pollereket. Az intézkedést előre is köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Bródy Sándor utca 15-nél kidöntötték, kilapították a parkolóban lévő elhajló pollereket. Az intézkedést előre is köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.03.06 A JGK válasza: ,,A JGK Zrt. nem használ ilyen oszlopot, mit ahogy a BP Közút sem. Amennyiben illegálisan lett kihelyezve, úgy a Hatósági Ügyosztály határozata al...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A JGK Zrt. nem használ ilyen oszlopot, mit ahogy a BP Közút sem. Amennyiben illegálisan lett kihelyezve, úgy a Hatósági Ügyosztály határozata alapján eltávolítjuk ezen oszlopokat. Javasoljuk intézkedé...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A válasz alapján.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A lent linkelt bejelentésre jött válasz: "Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő oszlop nyilvántartásunkban nem szerepel és a kerületi önkormányzat sem tud a telepítés körülményeiről. Amennyiben...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület JGK Józsefvárosi Gazdálkodási Központ

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fiumei út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére