Megoldott

kátyú a keréknyomon

A Szenttamás utcában már évek óta egyre süllyed az úttest egy része, mely egy korábbi rossz aszfaltozás után feltöredezett, lyuk keletkezett, ami egyre nagyobb lesz. Kocsival mindig belehajtunk, mert nem lehet kikerülni, mivel a másik oldalon mindig parkolnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szenttamás u. 25

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • arozsas Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az úttestet kijavították.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet azokat megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu címre kü...
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • arozsas Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felni és gumigyilkos kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kerékgyártó utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Gvadányi utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére