Megoldatlan

Sötétség a Tüske kondiparkban

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.11.21:

A ma este tapasztaltak alapján a kiégett 3 lámpából még mindig csak 2 világít, egy lámpa továbbra sem működik.

---

A Tüske uszoda előtti kondipark körüli 3 lámpa nem világít.
Kérem az illetékes szíves intézkedését a javítással kapcsolatban!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar Tudósok Körútja 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Tücskecsarnok

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tüske uszoda előtti kondipark körüli 3 lámpa nem világít. Kérem az illetékes szíves intézkedését a javítással kapcsolatban!"-ról "FRISSÍTÉS 2023.11.21: A ma este tapasztaltak alapján a kiégett 3 lámpából még mindig csak 2 világít, egy lámpa továbbra sem működik. --- A Tüske uszoda előtti kondipark körüli 3 ...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A ma este tapasztaltak alapján a kiégett 3 lámpából még mindig csak 2 világít, egy lámpa továbbra sem működik.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza szerint
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését.

    Üzemeltetővel egyeztetve, a javítás megtörtént.

    Tájékoztatjuk továbbá, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett a reflektor 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    1039 Budapest, Zipernowsky utca 1-3 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett 2 neon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére