Megoldott

Fák közvetlen környéke leburkolva

Az Olimpia játszótér több fájának közvetlen környezete teljesen le van burkolva gumival, ami a fa törzséhez ér.
A talajélet megszűnésével egyre kevesebb tápanyag tud eljutni a fához. Ezáltal egyre nagyobb a valószínűsége a fa megbetegedésének, pusztulásának.
Kérem, bontsák fel mielőbb körülöttük a burkolatot.
A gyerekeknek és szüleiknek is fontosabb az árnyék nyáron, a természetes zöld látvány, mint néhány nm gumiburkolat.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Balassi Bálint u. 6

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "fák közvetlen környéke leburkolva"-ról "Fák közvetlen környéke leburkolva"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az öntött gumiburkolat egyik legnagyobb előnye az időtállóság mellett a vízáteresztő képessége. A technológia során használt ragasztó térhálósan köt meg, ezért vízáteresztő.
    Fent
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető

  • Vincze Veronika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Szemere utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hányzó fa - Budapest, Hold u. 21,

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 hiányzó fa - Hold u. 19, 1054 Budapest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városüzemeltető
    Hold utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére