Megoldatlan

Szemét

Anonim Járókelő

Az 50es villamos melletti szakaszon a Határ útnál leszedett plakatok és zöldhulladék van szétszorva. Kérnénk az elszallítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 9

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elpusztult cica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Templom tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Illegális szemét lerakása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére