Megoldott

Beláthatóságot nehezítő faágak

A XII. kerületben, az Orbánhegyi és Stromfeld Aurél utak kereszteződésénél lévő fák alsó kis ágai a fényképhez képest lényegesen terebélyesebbre nőttek az elmúlt évek alatt, utóbbi felől érkezve eléggé megnehezítik a jobbról jövő járművek észlelését.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Orbánhegyi út 41

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A belátást nehezítő gallyakat levágtuk.

    Tisztelettel:

    Madanecz Zsuzsanna
    Polgármesteri-Jegyzői Titkárság

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
    Polgármesteri Hiva
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Magyar Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Az addig rendben is lenne, de álló helyzetből sem nagyon lehet ellátni jobbra. Amúgy is kitekert nyakkal kell nézni a szög miatt, a faágak plusz nehezítést adnak.
  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt úgyis elsőbbségadás kötelező tábla van, nem lehet lendületből menni...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Magyar Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült, kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Apor Vilmos tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszakadt korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Miklós
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére