Megoldott

Dupla kátyú, Zalai út xii kerület

Anonim Járókelő

Dupla kátyú, Budapest xii kerület, Zalai út 7, a Japán nagykövetség mellett

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zalai út 7

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott, köszönöm
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönjük a bejelentést, az úthiba kijavítását megrendeltük.

    Slampák Zoltán
    útellenőr

    Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
    Polgármesteri Hivatal
    Városfejlesztési
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Építkezésről visszamaradt betonkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére