Megoldásra vár

Lyukas járda

Anonim Járókelő

Két mély, botlásveszélyes lyuk tátong egy iskola közelében a járdán a xx kerület János u. 4 -nél

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, János u. 4

Hozzászólások

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük járdahiba bejelentését.
    A hibát nyilvántartásba vettük, rangsoroljuk.
    Tájékoztatjuk, hogy a járdahibákat azok veszélyessége, elhelyezkedése, kiterjedése alapjá...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Senki földje

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Mártírok útja (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifordított utcakő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csúszós buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Lázár utca / Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére