Megoldott

Kiégett lámpák, sötét aluljáró

FRISSÍTÉS 2023.12.28.
II kerületi Városfejlesztő Zrt válasza:

A villamos végállomás területe nem a II. Kerület tulajdona, annak nem kezelője.
Feltehetőleg a végállomás üzemeltetője az illetékes....

---------------------------------

FRISSÍTÉS: 2023.12.21.
A BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

----

A Hűvösvölgy villamosvágállomás alatti aluljáró teljesen sötét, illetve ugyanitt a sínek mellett is ki van égve pár lámpa a felszínen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 156

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0057918/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00133728

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatta Társaságunkat, ho...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.12.21. A BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik." ---- A Hűvösvölgy villamosvágállomás alatti aluljáró teljesen sötét, illetve ugyanitt a sínek mellett is ki van égve pár lámpa a felszínen."-ról "FRISSÍTÉS 2023.12.28. II kerületi Vár...

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A villamos végállomás területe nem a II. Kerület tulajdona, annak nem kezelője.

    Feltehetőleg a végállomás üzemeltetője az illetékes....

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "A Hűvösvölgy villamosvágállomás alatti aluljáró teljesen sötét, illetve ugyanitt a sínek mellett is ki van égve pár lámpa a felszínen."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.12.21. A BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik." ---- A Hűvösvölgy villamosvágállomás alatti alulj...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Világítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére