Megoldott

Veszélyes Pantel akna

A vasúti híd tövében veszélyes Pantel feliratú akna.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 40

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna javításra, fed lap cserére került.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Fedlap körül hiányzik a burkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Invitech
    Angyalföldi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére