Megoldott

Hibás kijelző az őrmezői P+R parkolóelőtt

Anonim Járókelő

Hibás kijelző az őrmezői P+R parkoló előtt, a kijelző rosszul mutatja a parkolók foglaltságát, a valóságban mindkét parkoló tele van, a behajtás sem lehetséges, várakoznak az autók a sorompók előtt. Kérjük a hiba elhárítását, köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Balatoni út 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0052277/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00133682

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. arról tájékoztatta Társaság...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Útburkolati jel hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Slachta Margit rakpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Durván megdőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Deák Ferenc tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére